Twerk

Twerk je fenomén ispirovaný současným tanečním světem a hudbou. Tanec fantasticky formuje bříško, záda, nohy a především zadečky. Typickým prvkem pro twerk jsou rozkročené nohy v podřepu a ostré pohupování pánví do všech stran jak ve stoje, tak i na zemi. Twerk se považuje za odvážnější a provokativnější druh tance, ale je samozřejmě na lektorovi a tanečníkovi samotném, jak ho uchopí a bude prezentovat. Lekci pro Pulse fitness zajišťuje Aneta Široká.

Úvod lekce je zaměřen na celkové zahřátí těla. Využívají se jednoduché taneční prvky složené do krátkých vazeb, doplněné hudebním podkladem. Dalším krokem je protažení svalových skupin s velkým kloubním rozsahem. Hlavní částí lekce je sestavení taneční choreografie daného stylu. Při vynechání lekce je možno bez problémů pokračovat dále. Každá hodina je obohacena o posilovací cvičení různých částí těla.  V tanci dochází k zapojení všech svalových skupin, zlepšení koordinace pohybu, obratnosti, rytmiky a flexibility. Lekce je vhodná pro dívky od 15ti let a ženy.

Co si přinést s sebou: Vezměte si na sebe sportovní oblečení, pevnou obuv, ručník a vodu (samozřejmě můžete využít nabídku našeho baru a ručník si zapůjčit & vybrat si z široké nabídky nápojů). Důležité jsou chrániče na kolena (běžně se používají na volejbal).

Co vás čeká: Rytmická hudba a tempo skupinové lekce, přizpůsobené aktuálnímu typu účastníků. Kapacita této skupinové lekce je max. 16 osob, registraci na lekci provedete jednoduše v našem rozvrhu.