Veronika Juklová

Chybí Ti motivace, nevíš jak cvičit nebo prostě jen chceš vypadat lépe a lépe se cítit? Pak jsi tu správně!

Jmenuji se Veronika Juklová a společně můžeme nastartovat Tvou lásku k fitness, která Ti může pomoci vybudovat ideální postavu a postavit základ zdravějšímu životnímu stylu. Jsem certifikovanou trenérkou akademie Ronnie. Sama jsem cca před třemi lety chtěla vypadat lépe a nabrat nějakou svalovou hmotu. Od dětství mi sport není cizí. Hrála jsem volejbal, tančila zumbu, v létě lezla ferraty, věnovala se turistice, lyžování, jízdě na kole, ale stále jsem se svou postavou spokojená nebyla. Chtěla jsem být více vyrýsovaná, mít nějakou svalovou hmotu, a tak jsem se vydala cestou fitness, kterému jsem nakonec naprosto propadla.

Mým cílem není dělat z Tebe hned kulturistu, ale chtěla bych Ti představit, co fitness dokáže a spolu s Tebou projít procesem k lepší postavě, která je zatím jen ve Tvých představách. Někdo chce být štíhlejší, jiný mít vyrýsované svaly, další zas jen pevnější postavu, a to je naprosto v pořádku. Plně respektuji Tvé přání, ať je jakékoli. Mohu doporučit, co by bylo pro Tebe ideální, ale nebudu Tě tlačit do ničeho, co nechceš.

Pokud bys chtěl/a vzít změnu komplexně, mohu poradit a sestavit také jídelní plán, který může cvičení vhodně doplnit. Mým hlavním cílem je, pomoci Ti zdravěji žít, protože zdravý životní styl není jen o stravě a pohybu, ale jde o celkový způsob života, ke kterému se jde krůček po krůčku.

 

Zaměřuji se na: