6. narozeniny

Oslavili jsme naše 6. výročí

Už je to měsíc od oslavy našeho 6. výročí v Pulse fitness!

Náš narozeninový den jsme zahájili ukázkovými hodinami skupinových lekcí – kardio, kalistenika, kruhový trénink, jóga, twerk a pilates.

Po celý den byli naši trenéři k dispozici všem klientům, kteří si mohli nechat udělat celkovou diagnostiku těla na váze InBody.

Užili jsme si ochutnávky vynikajících proteinů od BFC nutrition a Extrifitu, nejrůznějších tyčinek, ořechových másel Lucky Alvin a výborných suplementů na stánku Fitness4u. Nesměly chybět ani zdravé dezerty a kiše od Danevy.

Za koupi lístků do tomboly v hodnotě 200,-Kč bylo možné získat stravenku do Foodtrucku od firmy Pepsico, kde na nás čekalo další vynikající zdravé občerstvení.

Večerní program jsme zahájili pozingem Michaely Kohutové, Radky Szombathové a Ondřeje Kmošťáka ve spolupráci se značkou Nebbia.

Následovala módní přehlídka značky Maria Guexia v podání českých foto miss a naší trenérky a elitní bikini fitness Lenky Myslivcové.

Nesmělo chybět twerkové vystoupení pod vedením naší instruktorky Anety Široké.

Pokračovali jsme vyhlašováním hlavních cen tomboly, jejíž výtěžek putoval na organizaci Divizna, která zajišťuje volnočasové aktivity pro děti se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním. Děkujeme všem našim partnerům, kteří věnovali do tomboly hodnotné ceny. Celkem jsme Divizně darovali 13.100Kč.

Náš výroční den jsme zakončili zpěvem finalistky The Voice Československo Dianky Kalashové a nakrojením narozeninového dortu.

Děkujeme všem co přišli a všem našim partnerům!

V naší galerii si můžete prohlédnout další fotky z akce…

Video z akce