Fitness víkend na Šumavě

Penzion Vlčí jámy

Pořádáme již druhý fitness víkend na Šumavě!

Chcete si aktivně odpočinout? Zacvičit si venku a užít si relax s přáteli? Minulý rok se fitness víkend vyvedl na jedničku, proto jsme zpět s dalším ročníkem!

Pojeďte si s námi užít sportovně-relaxační víkendový pobyt ve znamení babího léta, krásné přírody a zdravého pohybu na čerstvém vzduchu.

Ubytováni budeme v rodinném penzionu https://www.penzionvlcijamy.cz/ v překrásném prostředí jihočeské Šumavy.

Program je nabitý lekcemi, které můžete znát z Pulse fitness – těšit se můžete na kruhový a funkční trénink nebo ABS workout pod vedením naší úžasné trenérky Markéty Paštikové. Nemusíte se ale obávat, že by se nenašel čas na odpočinek, výlet nebo relax ve wellness. 

Ubytování je ve 2-5 lůžkových prostorných pokojích s výhledem na šumavské lesy a vlastní koupelnou a WC, minibarem, ledničkou, TV a Wi-Fi. Snídaně v penzionu jsou zahrnuty v ceně, pro obědy a večeře lze využít místní skvělé restaurace.

Doprava na místo je vlastní. Cena 2990,- zahrnuje ubytování, bohaté snídaně, cvičení, zapůjčení cvičebních pomůcek a doprovodný program.

Pokud byste chtěli utéct před realitou a jet si s námi užít víkend plný smíchu, sportu a přátelské atmosféry, vezměte své kamarády a určitě nebudete litovat.

Objednávat můžete na emailu: michal.ferkl@pulsepocernice.cz nebo na tel. Markéty 777 103 224.

 

Těšíme se na Vás!