Letní akce na členství

AKCE 3+1

Opět jsme tu s letní akcí 3+1! Progres vyžaduje čas a my ti ten čas dáváme – pokud si do 31.8. 2020 koupíš  CASH tříměsíční členství, dostaneš od nás 1 měsíc zdarma. Stačí přijít na recepci nebo si jej můžeš zakoupit na našem webu. Akce platí na členství FITNESS (posilovna) i na FULL (posilovna+skupinové lekce) a samozřejmě o jeden měsíc navíc neochudíme ani studenty.

AKCE 299,-/měsíc

Další akce se týká ročního splátkového členství, kdy první dvě měsíční splátky jsou za 299,-Kč a ostatní za 999,-Kč. Za tuto cenu můžeš neomezeně navštěvovat fitness i všechny skupinové lekce. Výhodou tohoto členství je, že jej můžeš přerušit  až na 2 měsíce v kuse během 1 kalendářního roku. Členská karta funguje zároveň jako kreditní karta pro platbu občerstvení na baru. Členství si můžeš zařídit u nás na recepci nebo online.

Kup si tréninky ke členství jen za 400,-Kč!

Připomínáme, že pokud si  zakoupíš jakékoliv nové členství, můžeš si k němu jednorázově dokoupit 2 hodiny s trenérem za pouhých 400 Kč. Akce potrvá do 31.8.2020 a balíčky je nutno uplatnit do konce září. Trenér tě může nasměrovat ke tvé vysněné letní formě, stačí si vybrat níže:

Vojta Průcha

Tereza Šeráková

Lukáš Mlejnek

Jiří Duba

Veronika Šámalová