Léto s trenérem

Abychom udělali tvé léto zajímavější, spouštíme novou akci, která bude mít přímý vliv na tvoji formu! Pokud si  zakoupíš jakékoliv nové členství, můžeš si k němu jednorázově dokoupit 2 hodiny s trenérem za pouhých 400 Kč. Právě tebou vybraný trenér tě může nasměrovat ke tvé vysněné letní formě. Akce potrvá do 31.8.2020 a balíčky je nutno uplatnit do konce září.

Jak tedy na letní formu?

1. Vyber si nové členství

2. Vyber si trenéra, který ti bude nejvíce pasovat

3. Pusť se do procesu

 

Vojtěch Průcha

Vojta Průcha se sportu aktivně věnuje již od malička. V oblasti fitness se pohybuje 7 let a je certifikovaným trenérem trenérské školy Slavia. Je vítězem Mistrovství Čech v kategorii kulturistiky pro rok 2017.  Ať už potřebujete zhubnout nebo nabrat, Vojta vám poradí jak s úpravou stravy, tak s nastavením tréninkového plánu. Dále se zaměřuje na zpevnění středu těla, strečink a rehabilitační cvičení.

 

Tereza Šeráková

Tereza Šeráková absolvovala trenérský kurz ve fitness institutu a fitness se věnuje přes 4 roky. Jejím cílem není pouze pomoct klientům k vysněné postavě, ale dosáhnout toho, že s radostí změní svůj lifestyle. Terka se osobně věnuje závodění v kategorii bikini fitness (vítězka IFBB PRO card, absolutní vítězka bikini fitness Open Cup Plzeň, vítězka Mistrovství Čech juniorů) a připravuje na závody i klienty. Poradí vám jak vytvarovat svou postavu, zredukovat tuk a nastavit stravu.

 

Lukáš Mlejnek

Lukáš Mlejnek je certifikovaným instruktorem fitness a kulturistiky akademií Ronnie a fitness a kulturistice se věnuje již přes 4 roky. Lukáš je Mistrem ČR v Men’s physique pro rok 2017 a Mistrem ČR v kulturistice pro rok 2018. Z příprav na závody má bohaté zkušenosti jak s redukční, tak i s objemovou dietou. Zaměřuje se především na silové tréninky a vše důležité okolo jako je strava, správné držení těla, dobrá mobilita a flexibilita.

 

 

Jiří Duba

Jiří Duba se od dětství věnoval judu, atletice, baseballu a sportovní gymnastice. Působil jako trenér sportovní gymnastiky v TJ Sokol Praha Vršovice a jako kondiční trenér v LK CERE. Vystudoval  Univerzitu Karlovu obor tělesná výchova a sport se specializací na sportovní gymnastiku. Věnuje se především silově koordinačnímu tréninku a rozvoji flexibility a techniky.

“Dělá mi radost ukazovat lidem, jaké fyziologické změny podněcuje trénink v jejich těle, jaký má životní styl vliv na jejich zdraví a výkonnost a jakou radost přináší pohyb a kontrola nad tělem.”

 

Veronika Šámalová

Certifikovaná trenérka fitness akademie IQ pohyb Veronika Šámalová měla ke sportům blízko už od mala, cvičila aerobic, věnovala se thaiboxu a 8 let hrála basketbal. Verča se zaměřuje na redukci tuku a kondiční přípravu. Do tréninků zařazuje cviky na srovnání svalových dysbalancí a správné držení a zpevnění těla.

“Otevřené dveře u mě mají všichni ti, co si jdou za svým cílem!”