Pilates

Pilates je skupinová lekce vhodná pro vytvarování těla na základě spolupráce s myslí. Všechny pohyby vycházejí ze středu těla, který tvoří základ pro jeho správné držení. Zpevněním tohoto jádra se tělo stává vyvážené a harmonické, posílí se svaly kolem páteře, což často odstraní bolesti v zádech. Díky těmto zdravotním účinkům je  Pilates metoda doporučována lékaři jako pokračování rehabilitace. Nepřináší však jen zdravotní účinky. Jelikož často využívá excentrické síly, vytváří krásné štíhlé svaly bez nárůstu velkého objemu. Výsledkem je silné ohebné tělo s prodlouženými svaly, plochým bříškem a harmonická osobnost. Je kladen důraz na prohloubení dechu, čímž se tělo okysličuje a to blahodárně působí proti stresu a zlepšuje stav pokožky. Toto cvičení je vhodné pro každého, jelikož každý cvik má několik modifikací od začátečníků až pro velmi pokročilé. Lekci pro Pulse fitness solárium zajišťuje instruktorka Klára Juhosová

Co si přinést s sebou:
Vezměte si na sebe sportovní oblečení, ručník a vodu (samozřejmě můžete využít nabídku našeho baru a ručník si zapůjčit & vybrat si z široké nabídky nápojů).

Co vás čeká:
Příjemná hudba a tempo skupinové lekce, přizpůsobené aktuálnímu typu účastníků. Kapacita této skupinové lekce je max. 16 osob, registraci na lekci Pulse Pilates provedete jednoduše v našem rozvrhu.