TABATA

Tabata je velmi účinná metoda intenzivního intervalového tréninku, který patří do kategorie HIIT (high intensity interval training). Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá z časových úseků, kdy se cvičí a kdy se odpočívá. Klíčem k efektivitě v Tabata cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cviky.

Tabata je určena pro všechny bez omezení věku a pohlaví, každý si intenzitu cvičení přizpůsobí svým individuálním možnostem. Cvičení je celkově dost náročné, proto pokud trpíte na obtíže s kardiovaskulárním systémem, nejprve se poraďte s lékařem, zda lekci můžete navštěvovat.

Lekci pro Pulse fitness zajišťuje Markéta Paštiková a Lenka Čadová.

Co si přinést s sebou: Vezměte si na sebe sportovní oblečení, pevnou obuv, ručník a vodu (samozřejmě můžete využít nabídku našeho baru a ručník si zapůjčit & vybrat si z široké nabídky nápojů).

Co vás čeká: Rytmická hudba a tempo skupinové lekce, přizpůsobené aktuálnímu typu účastníků. Kapacita této skupinové lekce je max. 16 osob, registraci na lekci provedete jednoduše v našem rozvrhu.