TRX BOSU

TRX znamená Total-Body Resistance Exercise, což jsou cviky pro zatížení celého těla. Lekce využívá moderního sportovního nářadí TRX pro celkové posílení těla. Za použití TRX lze cvičit nejen klasické cviky jako kliky, dřepy, výpady a shyby, ale i různé cviky na pružnost. TRX buduje silný střed těla (CORE), který je základem všech účinných pohybů těla. Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních a dynamických pohybů, svalová hmota narůstá rovnoměrně.

Bosu je skupinová lekce, při která se střídá tempo i procvičované partie těla. Celý workout je zaměřen na celkové zpěvnění svalstva a to se zapojením hlubokého stabilizačního systému.  Bosu je balanční polokoule, na které se člověk musí nejen vypořádat s nestabilní základnou, ale i technicky dobře provést dané cviky. Díky bosu se stává z jednoduchého tréninku vysokofrekvenční a efektivní workout. Tato skupinová lekce, kterou Vám nabízí Pulse fitness club, je vhodná úplně pro všechny tedy i pro začátečníky. Velmi rychle zjistíte, jaké má trénink s bosu výhody a proč jej zapojuje většina trenérů do individuálního osobního tréninku. 

Lekci pro Pulse fitness zajišťuje Markéta Paštiková. Přijďte si pořádně zamakat a pobavit se.

Co si přinést s sebou: Vezměte si na sebe sportovní oblečení, pevnou obuv, ručník a vodu (samozřejmě můžete využít nabídku našeho baru a ručník si zapůjčit & vybrat si z široké nabídky nápojů).

Co vás čeká: Rytmická hudba a tempo skupinové lekce, přizpůsobené aktuálnímu typu účastníků.