Ochutnávky v Pulse měsíc listopad

Další měsíc je tu a s ním i nové ochutnávky. Stavte se každé pondělí od 15:00-20:00 u nás na baru a ochutnejte zdarma exkluzivní produkty!

 

NA JAKÉ OCHUTNÁVKY SE MŮŽETE TĚŠIT V LISTOPADU?

 

7.11 Ochutnávka nakopávačů od značky Dedicated

Na ochutnávce se můžete těšit na 2 americké nakopáváče od značky Dedicated. Z čehož prvním nakopávačem je EPIC, který je bezkofeinový a proto je velmi vhodný pro ty z Vás, kteří chodí cvičit na večer. Druhým produktem je nakopávač UNSTOPPABLE, který je díky své jedinečné kombinaci látek jedním z nejkvalitnějších nakopávačů na trhu.

 

14.11. Ochutnávka GINGER SHOTS

Trápí Vás snížená imunita? Jste na podzim často nemocní? Máme pro Vás řešení, kterým jsou GINGER SHOTS od značky Fresh Only s vysokým obsahem zázvoru a dalších aktivních látek. 

Jaké má zázvor benefity pro naše tělo? 

Zlepšuje imunitu, působí proti zánětu, snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá s redukcí hmotnosti, slouží jako prevence proti bolesti hlavy, podporuje zdravou činnost srdce, stimuluje krevní oběh, podporuje funkce jater a mnohé další …

 

21.11. Ochutnávka produktů od Big boy

Na ochutnávce produktů od Big Boy se můžete těšit na lahodná oříšková másla, ovoce v čokoládě a granoly. Veškeré produkty od značky Big boy mají skvělé složení, jsou bez chemie a z kvalitních potravin. 

Produkty jsou skvělým tipem na zdravé mlsání nejen pro Vás ale například i pro Vaše blízké pod stromeček!

 

28.11. Ochutnávka produktů od značky Nuzest

Značka Nuzest nabízí přírodní výživové doplňky, které dodají Vašemu tělu nezbytné bílkoviny, vitaminy a živiny. Na ochutnávce se můžete těšit na produkt Good Green Vitality, který je nutriční supersměsí pro podporu imunity. Dále na rostlinný Clean Lean Protein, který obsahuje žlutý hrášek. A jako poslední na Vás čeká Kids Good Stuff vhodný pro děti na doplnění základních vitaminů a minerálů.

 

Ochutnávky budou každé pondělí od 15:00-20:00 hod. u nás na recepci. Pokud se budete k produktu chtít na cokoliv zeptat, naše hostesky vám rády poradí a zodpoví Vaše dotazy!

 

Budeme se na Vás těšit!