Týden amerických nakopávačů značky Dedicated

TÝDEN AMERICKÝCH NAKOPÁVAČŮ ZNAČKY DEDICATED

Ve dnech 14.2 – 20.2. se můžete těšit na Týden amerických nakopávačů.  V tomto týdnu nás čeká ochutnávka nakopávačů, které můžete vyzkoušet zdarma a také 20% sleva na balení, v případě, že Vám nakopávače zachutnají a budete si je chtít přidat do své vlastní zásoby.

Rádi bychom Vám představili dva produkty od značky DEDICATED, které jsme se stali distributorem pro Českou Republiku.

EPIC muscle building formula je bezkofeinovým nakopávačem, který může být velmi výhodným pro ty z vás, kteří chodí cvičit na večer a bez nakopávače se neobjedou. Kofein, jak je známo, narušuje spánek, který se podílí na velmi důležitých procesech v těle, které jsou pro nás pro sportovce více než důležité. 

Síla, napumpování, vytrvalost, koncentrace, energie, každý jednotlivý aspekt vašeho výkonu se s použitím nakopáváče EPIC změní nad rámec toho, co jste zvyklí.

UNTOPPABLE pre-workout je legendárním nakopávačem, který nevyužívají jen sportovci ve světe fitness, ale také ku příkladu kanadští hokejisti před výkonem. Díky osvědčeným a účinným ingrediencím v nejvyšší možné dávce vám Unstoppable poskytne novou energii, díky které budete schopni překonávat své hranice. 

Během několika minut po užití Unstoppable se vaše mysl začne soustředit, energie se zvýší a Vy začnete pociťovat jak krev proudí volněji do Vašich svalů a tvoří pumpu, ještě něž zvednete první závaží.

OCHUTNÁVKA

Pokud Vás produkty zaujmuli a měli byste zájem je vyzkoušet, můžete se stavit u nás na recepci ve dnech 14.2. – 20.2. a nakopáváče ochutnat ZDARMA. 

20% SLEVA NA PRODUKTY

Aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro Vás 20% slevu na balení produktů Epic a Unstopapble, které můžete ZDARMA ochutnat a pokud Vám budou vyhovovat zakoupit si je u nás recepci nebo na našem e-shopu Gymtime.cz